Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT

Zachowujemy najwyższej jakości kontrolę nad produkcją, stosujemy tylko certyfikowane przez Unię Europejska materiały. Wystawiamy certyfikaty prac wraz z całą niezbędną dokumentacją obejmującą zarówno instrukcje jak i gwarancje.

 

Jesteśmy ściśle powiązani z przodującymi organizacjami technicznymi w Kraju: Izbą Gospodarczą Techników Dentystycznych i z Polskim Towarzystwem Techniko Ortodontycznej.

JAKOŚĆ

Idąc za światowymi trendami wprowadzamy daleko zaawansowaną cyfryzację w naszym laboratorium, stosując ją świadomie i wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie.

 

Nasze laboratorium chętnie wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem.

TECHNOLOGIA

Nasza wiedza powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń i wiedzy pozyskanej od lekarzy specjalistów z branży ortodontycznej.

Braliśmy udział w wielu kursach i szkoleniach związanych z techniką ortodontyczną.

 

Wszystko to pozwala nam spełnić najwyższe oczekiwania naszych lekarzy-ortodontów

i wspomóc ich w skutecznym leczeniu pacjentów.

WIEDZA

Nasz zespół to stała grupa kompetentnych, doświadczonych i bardzo zaangażowanych techników, którzy wytwarzają aparaty ortodontyczne. Pracujemy w rodzinnej atmosferze i wzajemnej pomocy, co między innymi daje świetne efekty w postaci jakości naszych prac.

ZESPÓŁ

LAB & ORT Kozaczewscy jest prywatnym laboratorium z rodzinnymi tradycjami założonym przez Teresę Kozaczewską w 1992. Dzięki długiej obecności na rynku branża ortodontyczna nie ma

dla nas tajemnic.

 

Jesteśmy laboratorium wyspecjalizowanym w wytwarzaniu aparatów ortodontycznych i wszystkich wyrobów stosowanych w stomatologi mających na celu leczenie pacjentów.

Współpracujemy z najbardziej uznanymi lekarzami

i klinikami w kraju. I z kilkoma za granicą.

O NAS

Copyright © 2016 Kozaczewscy  • All Rights Reserved