CLEAR ALIGNER

Niewidoczne szyny korygujące wady zgryzu Clear Aligner (Scheu Dental)

 

<<< powrót

Clear Aligner to nowoczesna metoda korekcji wad zgryzu. Metoda jest w bardzo skuteczna w szczególności w przypadku leczenia osób dorosłych. Zapewnia wysoką skuteczność leczenia jednocześnie zachowując wysoki poziom komfortu.

 

Nakładki wykonywane są metodą termoformowania, przy użyciu folii CLEAR ALIGNER lub DURAN o grubościach 0,5 mm, 0,625mm i 0,75mm. Leczenie wspomagane jest analizą cyfrową i odbywa się pod całkowitą kontrolą lekarza ortodonty. System Clear-Aligner może być stosowany do np. zamykania luk międzyzębowych, przy stłoczeniu zębów, korygowaniu zgryzu głębokiego czy krzyżowego.


Przezroczyste i biokompatybilne szyny termoplastyczne zapewniają maksymalny komfort w ustach pacjenta. Użytkownicy mogą szybko i swobodnie wyjmować szyny z ust oraz ponownie zakładać je w dowolnym czasie np. do jedzenia, a do czyszczenia aparatu wystarczy szczoteczka z pastą do zębów. Leczenie odbywa się bezboleśnie i jest bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów. W wielu przypadkach terapia szynami CLEAR ALIGNER skutecznie wypiera tradycyjne sposoby korygowania wad zgryzu i dzięki tej metodzie w krótkim czasie możemy osiągnąć optymalne i dokładne efekty leczenia a pacjent będzie czuł się komfortowo w trakcie leczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZALETY SZYN CLEAR-ALIGNER

 

NIEWIDOCZNE

Nakładki wykonane z przeźroczystego tworzywa są praktycznie niezauważalne.

 

KOMFORTOWE

Szyny są gładkie, nie posiadają śrub i drutów.

 

RUCHOME

Mogą być bez problemu wyjmowane z ust, np. do mycia zębów lub podczas jedzenia.

 

HIGIENICZNE

Łatwe w utrzymaniu czystości.

 

SKUTECZNE

Optymalne i precyzyjne rezultaty leczenia w krótkim czasie.

 

EKONOMICZNE

W wielu przypadkach terapia jest bardziej korzystna cenowo w porównaniu z innymi formami leczenia.

 

 

więcej informacji:

 

www.ca-clear-aligner.com

 

Copyright © 2016 Kozaczewscy  • All Rights Reserved